Klima Bakım Onarım Montaj Ve Demontaj Servisi

 

 

Klima Servisi

Yaz mevsiminin gelişi ile beraber sıcaklardan bunalmaya başlamışsınızdır. Birçoğumuz serinlemek için denize atlasa da bunu her zaman ve her yerde yapmak mümkün değil. Serinlemek için diğer çok tercih edilen yöntem ise klimalar. Klimalar yazın bizi serinletirken kışın ise ısınmamızı sağlar. Teknolojinin en iyi ürünlerinden biri olarak tarif edilebilecek bu klimalar ne yazık ki yanlış kullanma ya da zamana yenik düşme gibi sebeplerle bozulabilmektedir. İşte bu noktada devreye klima servisimiz giriyor. İstanbul Tekno Servis klima servisi müşterileri memnun etmek adına her daim hizmete hazır. Kaliteli hizmeti kendine görev haline getirmiş klima servisimiz her daim ulaşılabilir durumdadır. Müşterilerini her zaman gülümseyen yüzlerle ile karşılayan servisimiz hizmetleri ayaklarınıza kadar getirmeye hazır. Aldığı işleri geciktirmeden ve en doğru şekilde yapan klima servisimiz hizmetlerine gün geçtikçe arttırarak devam etmektedir.   

Klima bakımı ve onarımı neden önemlidir

Klimaların bakımı ve onarımı çok önemlidir. Bakımı yapılmayan bir klima ilk olarak sizin cebinize zarar verir. Bakımı yapılmadığı zamanlarda normalden daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan klimalar elektrik faturalarınızda kendini hemen belli edecektir.  Klimanıza yılda 2 kez mevsim sonlarında baktırmanız gerekmektedir. Klimaların bozulma ihtimalinin en fazla olduğu dönem bu dönemlerdir. Çünkü sıcak havdan soğuk hava üflemeye bir anda geçiş yapmak klimaların dengesini bozabilmektedir. Klimalar çeşitli gazlar ile çalışmaktadır. Klimalardaki gaz miktarı ne kadar fazla ile klimanın verimi de o kadar fazla olur. Bu ve benzeri kontrollerin yapılması için mutlaka yılda iki kez klima bakımı yapılması gerekmektedir.

Klima bakımı ve onarımı

Klimaların en önemli parçalarından biri hava filtreleridir. En hassas parçalardan biri de hava filtreleridir. Hava filtrelerine takılan toz ve polenler hava filtrelerini tıkayıp klimanın bozulmasına yol açabilmektedir. Yılda 2 kez klimanın bakımının yapılması toz, polen ve benzeri küçük parçaların hava filtresinden temizlenmesini sağlar. Ve de klimanızın ömrünü arttırır. Klimanızın daha iyi kullanmak ve en az enerji ile en iyi kullanımına ulaşmasını istiyorsanız klimanızı klima servisimize göstermeyi unutmayın.

Neden klima bakımı yapılmalı

Klimaların bakımı ve onarımı düzenli aralıklara yapılmalıdır. Çünkü klimanızın sağlığı sadece klimanızın değil sizin de sağlığınızı etkilemektedir. Mesela klimaların hava filtrelerine takılan toz ve polenler astım, bronşit gibi nefes problemi çeken insanların sağlığını olumsuz etkilemektedir. Klimanızın bakımını zamanında yaptırarak bu gibi durumların önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda klimanızın kontrollerini zamanında yaparak oluşabilecek bir kaçak elektrik probleminin de önüne geçmiş olursunuz. Bu da sizi elektrik çarpması ve yangın gibi olumsuz durumların önüne geçirir.

İletişim

Merkez Hürriyet Mah. Gölbaşı Sok. No:5-7/C Kağıthane / İstanbul
Garantili Cihazlar İçin Lütfen Markanın Çağrı Merkezini Arayınız.

Tüm Markalara Teknik Servis Hizmeti Veriyoruz.

Our website is protected by DMC Firewall!